O blogu


Witam Cię na moim blogu!
W miejscu, które powstało ze zwykłej potrzeby pisania.
Od najmłodszych lat "cierpię" na grafomanię (
gr."gráphein" – rysować, pisać i "mania" – szaleństwo). Przeszłam przez nieudolne próby tworzenia wzruszających, miłosnych wierszyków; spisałam kilka dziwacznych pamiętników, z czego jeden w przeszłości chciałam wydać. Chomikuję również stos zeszytów z przeróżnymi cytatami i obklejam ścianę karteczkami samoprzylepnymi. No i oczywiście jestem tutaj. Moja pisanina niczym szczególnym się nie wyróżnia, lubię to po prostu robić. Dla samej siebie. Pojawią się treści zarówno te ważne, jak i zwyczajne, o dupie Maryny. Jako pasjonatka i niedoszła studentka psychologii będę od czasu do czasu umieszczała także teksty zabarwione psychologicznie.


Blog jednak nie zaistniał tylko po to, aby wystukiwać słowa na klawiaturze.  Jak sama nazwa wskazuje, od czasu do czasu będziesz mógł znaleźć tu wpisy z bardzo popularnej serii "zrób to sam", do których głównie należą wyroby z masy solnej, jak również moje zupełnie przypadkowe inne rękodzieła. Myślę, że znajdziesz tu coś dla siebie :) Być może pomysł na własnoręczny prezent urodzinowy albo po prostu element dekoracyjny pokoju? 

Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytanie, wpadnie Ci do głowy jakiś fajny, wartościowy temat, o którym warto napisać lub po prostu chciałbyś sprzedać mi porządnego kopa w cztery litery, gdy przez dłuższy czas nie będę aktywna na blogu (solidny kopniak strasznie motywuje, więc nie krępuj się), to pisz śmiało:

joanna18@onet.com.pl 


 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.